Individuali įmonė "KYBARTŲ ŽAIBAS" 
            Spartus belaidis internetas
   Домой      Reklama internete

             

                                                                                                                                                         REKLAMA INTERNETE
 
 2012 metais reklamai internete pasaulyje bus išleista apie 300 milijardų dolerių. Sutikim,kad tai milžiniška suma pinigų.Kyla klausimas ,kas ir kam moka šitokius pinigus ir svarbiausia kodėl? Reklama ,tai didelė verslo varomoji jėga. Ateis laikas ,kai mes su šypsena prisiminsime reklamos prigrūstas pašto dėžutes. Jos taps atgyvena ,nes jų paprasčiausia niekas neskaitys.Kodėl?Todėl,kad reklama persikelia į radijo ,bei televizija. Reklamos užsakovai moka ypač didelius pinigus televizinei reklamai. 10-20 sek.reklama televizijoje kainuoja ne vieną tūkstantį litų. Bet ir čia reklamos populiarumas mažėja. Ji trukdo žiūrovui ar klausytojui. Kam man reikia padangų automobiliui ,jei aš žiūriu gerą filmą ? Aš paprasčiausia perjungiu kanalą.Tą puikiai supranta ir reklamos užsakovai ,nes investuoti  į reklamą pinigai nebeduoda tokio efekto kurio tikisi.Kur išeitis? Kaip padaryti ,kad investuoti pinigai į reklamą duotu kuo didesnę naudą.
   Reklama internete -štai kur investicijos į ją atsiperka su kaupu. Kad suprastume tai ,paanalizuokime paprastą, pradedančio verslininko pavyzdį. Na,sakykim, aš noriu įsirengti parduotuvę-sakykim avalynės.Susirandu patalpas, prekes ,samdau pardavėjas ,investuoju nemažai lėšų ir ką? Pirkėjų tai nėra. Ką daryti ? Be reklamos nė žingsnio . Popierinės reklamos ,žinau puikiai, niekas beveik neskaito. Televizijai ar radijo reklamai neveža piniginė, nes pinigėlius suvalgė investicija i pačią parduotuvę.Tai ir lieka vienintelė galimybė parodyti save -internetas. Gerai ,jei pats moki susikurti internetinę svetainę  .Nereikės mokėti specialistams. Na susikūriau aš tą svetainę. Patalpinau internete .Ieškau jos Google pagal paieškos žodį "batai"  ir atrandu ją kokiame 50 puslapyje. Dieve ,kas mane matys su tais batais!! .Aš pats asmeniškai randu ko man reikia iki 5 Google puslapio. Kur išeitis ? 
   Reikia, kaip nors papulti į pirmą  Google puslapį. Visi mes matome ,kad yra svetainės patalpintos  geltonoje zonoje  ir vadinama tekstinė reklama dešinėje . Tai mokamos vietos .Ir kainuoja nemažus pinigus .Šitas vietas reikia nusipirkti ,o pradedančiam verslininkui ,tai neikandama. Bet yra gi vietos ir po geltonos zonos  .Ten esančios svetainės tikrai puikiai matomos ir tikrai mano parduotuvę ras pirkėjas. Kaip ten papulti i tą "auksinę" vietelę? Pirmiausiai turime suprasti ,kokiu principu Google ar kita paieškos sistema talpina svetaines . Kokie kriterijai nulemia ,kad vienos svetainės yra pirmame ar antrame puslapiuose ,o kitos trisdešimt pirmame? Trafikas -štai kas nulemia svetainės vietą paieškos sistemose.Trafikas ,tai svetainės lankomumo rodiklis. Kuo daugiau lankytojų užsuka į mano svetainę per dieną ,tuo didesnis jos trafikas ,tuo ji tampa populiaresnė tuo Google automatai ,vadinami "vorais ",mato tai ir kelia svetainę aukštyn ,nes jie kaip tikri vorai šliaužioja po internetą ir tikrina ne tik  svetainių lankomumą bei dar ir kitus kriterijus. Na mes žiūrėsim tik lankomumo (trafiko) reikšmę,nes ji "vorams"  yra pagrindinis kriterijus ,kad iškeltų svetainę i aukštesnę vietą.Taigi lankytojai mūsų svetainėje tampa pagrindiniu kriterijumi ,kuris kelia jos trafiką.Dabar kyla klausimas ,o kur rasti lankytojų? Kaip juos priversti užsukti i mano svetainę? Va čia ir prasideda pats įdomumas .
 SEO - taip vadinamas svetainių optimizavimas ,t.y. jų ,įvairias būdais iškėlimas į paieškos sistemų  pirmą ar antrą puslapį. Šitos visos priemonės legalios ,o  dažniausia ir neleistinos yra siūlomos svetainių savininkams. Aišku yra rimtų SEO specialistų ir kompanijų ,kurios neapgaudinėja klientų ,deja jų paslaugų kaina yra irgi gana aukšta.Vienas iš būdų ,kaip gauti lankytojų svetainei ,tai pirkti vietą savo svetainės nuorodai ,kitoje ,populiarioje svetainėje ,kurią per dieną aplanko iki 100-500 lankytojų ,tada tikrai kas nors paspaus ir mano  nuorodą.Kuo daugiau aš nusipirksiu tokiu vietų įvairiose populiariose svetainėse tuo didesnė tikimybė ,kad mano svetainę aplankys daugiau klientų ir pakels  trafiką ( lankomumą)  ir ji pradės kopti aukštyn paieškų sistemose. Bet tai ilgas ir, kartais neduodantis norimo efekto, kelias. Reklama internete  ne toks jau  paprastas ir pigus dalykas, kaip gali atrodyti iš pat pradžių.
  Trafikas (lankomumas),kaip sužinojome ,tai pats svarbiausias kriterijus ,norint išvesti savo svetainę i pirmas pozicijas paieškų sistemose.Kaip matėme tai nėra taip lengva padaryti. Individuali įmonė "KYBARTŲ ŽAIBAS" siūlo šias paslaugas svetainių savininkams, norintiems pigiai greitai ir garantuotai būti matomiems pirmuose paieškų sistemų puslapiuose. Tai padaroma būtent lankytojų srauto nukreipimu i svetainę ir tuo pačiu trafiko dididimu ,o ką tai reiškia mes jau žinome.Tai be galo aktualu pradedantiems verslininkams ir apskritai visiems ,nes tai kainuoja žymiai ir ženkliai pigiau ,palyginus su SEO pasiūlymais. Įmonė ne tik išveda svetaines i aukštas pozicijas ,bet ir pastoviai palaiko jas tenai.Taigi pasinaudojus įmonės paslaugomis reklama internete tampa pigi ir visiems prieinama.Kreipkitės ir mes padėsime .
 +37067012701  Darvino 42-17a   Kybartai         stasys2                     stasysp@gmail.com